Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад"

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » События » Зайняття на свіжому повітрі/майстер-клас Лугнасаду 24-25 жовтня


Зайняття на свіжому повітрі/майстер-клас Лугнасаду 24-25 жовтня

Сообщений 1 страница 30 из 56

1

Для всіх, хто вчора не був на занятті чи чогось не почув.

24-25 жовтня цього року пропонується провести зайняття під відкритим небом.

Місце проведення - моя дача. Вона розташована біля зупинки електрички Гординь (с. Жуківці), за Трипіллям.

Нажаль Укрзалізниця в останній час творить дива і кожен рік зменшує кількість електричок, та, незважаючи на це,
варіантів заїзду/відїзду декілька:
http://www.swrailway.gov.ua/timetable/e … amp;bold=1

Заїзд вранці в суботу, електричка з Києва о 8-мій 40 - найкращий варіант... 7.12 то зарано як на мене.
Наступна аж у 16 годин і на місці будете годині о 6-тій - на вечір встигенете, на танці - ні.

Виїзд для тих, хто натанцюється за день і на вечір/ніч не залишається - це електричка о 17.47
Для тих, хто залишається на ніч, оптимальний варіант повернення - це електричка на 10.57 - в Києві будете на початку 1ї,
тож на зайняття всі встигнуть...

Крім електричок є резервні варіанти проїзду через метро Видубичі - маршрутку до Трипілля - маршрутку до села Жуківці - пішки до дачі.
Це не дуже довго, як здається, та простіше все ж електричкою.

На дачі є будинок, який можна протопити до комфортної температури. Сам будинок невеликий, тож в ньому краще тільки ночувати.

Плануйте, що проведете день на свіжому повітрі. Відповідно, варто взяти теплий одяг, щоб була можливість, настрибавшись за день, щось тепле накинути на вечір.

Для тих, хто залишається на ніч, бажано брати спальники. Може виявитись, що доведеться спати у форматі "дівчата - по дві на одне ліжко, хлопці - на разкладушках".

Гітара буде, мангал є, що вирішимо - те і приготуємо :)

Програма танців формується керівництвом Лугнасаду. Побутово-організаціні питання - до мене.

Всі пропозиції щодо події радо приймаются і обговорюються.

Бажано також відписатись ближче до події, хто поїде та чи планує залишитися на ніч.

Чекаю на відгуки!!! :)

2

ну, понеслася..

я с удовольствием поеду.. планирую с ночевкой..
из пожеланий - шашлык и глинтвейн(Наташа во вторник согласилась варить :cool: )

Антон, а какой в доме пол? паркет/плитка... в смысле теплый или холодный?

зы. /me = Андрей.
зы2. Антон, если что-то надо помогать - говори..
зы3. есть 1 лишний спальник.. могу кому-то, так сказать, дать во временное пользование..

Отредактировано kaeltas (20-10-2009 23:08:02)

3

З приводу підлоги в будинку.
Підлога дерев'яна, на кухні плитка з підігрівом.
Взуття всі знімають на вході, тому бажано мати капці, можна в балетках  :crazyfun:
Сам я зазвичай там ходжу у шкарпетках.

4

Ну вот, я тоже зарегестрировалась. Я - это Наташа. Если в последний момент не возникнет форс-мажора я обязательно поеду. Пить предпочитаю вино, с удовольстивием сварю глинтвейн, если народ захочет, правда, тогда попрошу купить определенное вино. Специи и др. привезу сама.

5

Конечно, заХочет! :) Говори, то есть пиши здесь, какое вино покупать.

Я буду. Скорее всего, без ночевки.

6

Отлично :))) Тогда покупать "Изабеллу", и чтобы на бутылке было написано "вино десертное". А то в последнее время появились каке-то странные тетра-паки и бутылки, на котрых написанно, что "Изабела" - полусухое или полусдакое. Так вот это ересь, и сразу же весьма подозрительный продукт. А колличество зависит от колличества людей. :)))

7

Изабелла может быть любой  - сухой, полусухой, полусладкой, десертной. Причем сухое вино в принципе наименее подозрительно и сложнее всего подделать.  А качество зависит от конкретной марки. Есть масса рецептов (каждый отстаивает свой до пены изо рта, драка возле кастрюли :-)), но вообще глинт делают из сухаря.

Симпатичный ролик с рецептом на тему: http://www.liveinternet.ru/users/viktor … 112392128/

Ариэн написал(а):

А то в последнее время появились каке-то странные тетра-паки и бутылки, на котрых написанно, что "Изабела" - полусухое или полусдакое.

8

Визначитись треба до завтра(четвер)?
Я ще покищо не знаю де я буду з тяпниці по понеділок... Дізнаюсь завтра десь ближче до обіду... сподіваюся...

9

Вообще глинт делают по-разному. Я делаю так. Если кто-то желает делать иначе - ради Бога, я уступаю свое место у кастрюли и абсолютно безо всяких обид.

Отредактировано Ариэн (21-10-2009 14:17:08)

10

Аріен - ти робиш глінт :cool: 
, я пошукаю десертну Ізабелу.
Цього разу спробуємо твій рецепт!
Особисто для мене (як теж великого любителя, чогось змайструвати з вином в кастрюлі)
завжди цікаво дізнаватись нові рецепти :flag:

Отредактировано Anton (21-10-2009 14:56:23)

11

Я прошу визначитись до завтра (до четверга) 18-19 годин, я після роботи поїду на закупки
і знання кількості учасників, значно мені полегшить весь процес :)

12

я буду с ночевкой.
глинт поддерживаю *в сторону* глинт из десертного вина все таки ересь имхо
ну и так... пивко или сухарик какой-нить

13

Насколько я знаю, подлинный глинтвейн делается из сухого вина. И мне бы это больше понравилось. Но если купите НЕ сухое, все равно не откажусь :dontknow:

14

Ну если ты помнишь 07.07.07 то мы там глинтвейн и из Трех топориков пили :)))

15

Буду, скорее всего с ночевкой. Как раз собиралась писать про глинтвейн :) Посчитайте еще один рот на него!

16

Все, я поняла, инициатива наказуема. Умываю руки.

17

Я буду без ночевки.
Пожелания по еде - минералка без газа и шашлык. Вино и глинтвейн на меня нет смысла расчитывать :-)
Собираюсь привезти тортик, брауни, чтобы уже не отступать от британской темы :-)), так что если кто-то захочет сладкого - их будет у нас :-)
Это Лена, если что.

18

а вот не надо умывать руки глинтвейном!!!

19

приеду точно, с ночевкой определюсь по обсотоятельствам)

20

Ариэн написал(а):

Все, я поняла, инициатива наказуема. Умываю руки.

Ариэн, это чтож получается.. раздразнила глинтвейном, а теперь пытаешься бросить сие дело на произвол судьбы? )
а мы может быть и не согласимся теперь на умываю руки )

21

Ну, я внесла предложение - народ его массово раскритиковал, а я не собираюсь никому ничего навязывать. Все просто.

22

Сорри, что подняла вопрос :-) Врядле это столь принципиально для всех. Особенно, если пить глинт после виски. Шутка. Или нет :-)

23

Так Аріен! Я, як приймаюча сторона, тебе вже врахував головною по глінту :)
Хто незгоден - в нас там є дві плити по дві камфорки і з десяток кастрюльок, можемо влаштувати змагання - хто приготує найкращий глінт.
Переможцю - всі танцють танок. Переможений випиває, все, що залишиться недопитим з його кастрюлі :insane:

24

Tinedel написал(а):

Ну если ты помнишь 07.07.07 то мы там глинтвейн и из Трех топориков пили ))

Ты у меня спрашиваешь? :) Я такого не помню...

Ариэн написал(а):

Все, я поняла, инициатива наказуема. Умываю руки.

А говорила, без обид ;)
Что за проблема?! Давайте возьмем и десертного, и сухого вина и приготовим два вида глинтвейна! :) Тогда все точно будут довольны. В данном случае, достичь этого совсем не трудно.

25

Anastasiya написал(а):

Насколько я знаю, подлинный глинтвейн делается из сухого вина.

"Подлінний" (чи "подлий") глінтвейн робиться з міцного вино - вбиває одна склянка!

За темою - я буду, з ночівлею чи ні - не знаю. Спальник провсяк випадок візьму, а там видно буде.
Щодо їжі:
глінтвейн +1
пиво +1
шашлик -1 :) Я м"яса не їм, тому візміть на мене сир і рибку (найкраще - ставріду гарячого копчення) Якщо з рибою виникнуть проблеми - маякуємо мені, я тоді сам собі візьму.

Ну і, коли і де загальний збір відбуватиметься?
Я так зрозумів що о 8.40 елекричка вже вирушає в подорож, тож зустрічатись треба раніше. Коротше, призначайте час та місце зустрічі.

26

Anastasiya написал(а):

Tinedel написал(а):

    Ну если ты помнишь 07.07.07 то мы там глинтвейн и из Трех топориков пили ))

Ты у меня спрашиваешь? :) Я такого не помню...

хороший був глінтвейн...

27

norD написал(а):

Ну і, коли і де загальний збір відбуватиметься?

О 8.00 на площі біля метро Вокзальна.

Щодо їжі: я, мабуть, теж буду шашлик, а ще хотілося б овочі (огірки, пекінську капусту, наприклад) та фрукти (не принципово, які саме). І чай - найкраще, якщо трав'яний!
Наперед дякую!

28

Anastasiya написал(а):

а ще хотілося б овочі (огірки, пекінську капусту, наприклад) та фрукти (не принципово, які саме)

+1 за овочі та яблука

29

Кстати, вопрос по существу. А что у нас будет с ложками, тарелками, чашками и т.д. Все-таки нас будет не так  мало. Брать ли с собой или используем одноразовую посуду?

И тоже +1 к шашлыку. Я ем все :)))

30

Ариэн написал(а):

А что у нас будет с ложками, тарелками, чашками и т.д.

Думаю, нужно купить одноразовую посуду.
Антон, купи, пожалуйста, человек на 10-15 (из расчета, что каждому нужно по 2 стакана и 2 тарелки, вилки/ложки - можно по 1 штуке).


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » События » Зайняття на свіжому повітрі/майстер-клас Лугнасаду 24-25 жовтня