Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад"

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Львов 16-18 апреля

Сообщений 91 страница 119 из 119

91

Друзья мои,

Где и во сколько завтра встречаемся? (не уверена, что завтра буду в инете, так что хочу уточнить сегодня)

92

Ир, со мной уже на платформе, наверное. Поезд, вроде бы, 91й, то есть уезжает в 22.15. К 22.00 постараюсь быть.

93

Зарезервировала столик на 5-х в Дарвине на 17-е на 20.30 (просили или раньше, или позже 20.00). Резерв ничего не стоит и никаких обязательство не налагает.

94

фух... я думав що в мене поїздка зірвалась.
В минулу суботу був вихід на природу із товаришами - потягнув ногу і заробив кон"юктивіт так що не дивуйтесь тому, що в мене одне око рожеве і я на сходах шкутильгаю трохи :)

Тепер про поїздку - дівчата дякую за організацію!!!

Про суботу - там у Львові ми праску точно знайдемо? Я таки беру чорні брюки, білу сорочку та туфлі... кроси не пасують до брюк :( Так от сорочку доведеться прасувати.
Про неділю - нема в мене вишиванки, буду як білі люди в футболці та джинсах.

95

:) Андрію, рада, що таки їдеш, і шкода, що заробив собі проблеми зі здоров'ям.

Праска, якщо не помиляюся, була серед "послуг", включених у вартість квартири. Можна буде попросити хазяїв, у крайньому випадку *радіє майбутньому елегантному вигляду Андрія*

А вишиванка - не обов'язкова. :)

96

Anastasiya написал(а):

*радіє майбутньому елегантному вигляду Андрія*

Ну радій, радій, не буду тебе покищо розчаровувати. :hobo:

97

Настюша,
А билеты у кого? У тебя? Можешь ещё вагон уточнить?

Почему на 5? Кто-то всё же не идёт?

Андрію,

Заради задоволеня споглядати тебе в сорочці та брюках (люблю елегантних чоловіків :) ) ми необмінно знайдемо праску! :) :) :)

Щодо вишиванки, хто як, а свою вже взяла (а альтернативу їй - ні), тож я в будь-якому випадку буду в ній. Якщо хтось складе мені компанію - буду рада :)

98

На 5-х, потому что двое - Алина и Вика - не пойдут, судя по тому, что написали.

99

Друзья, предлагаю по случаю окончания рабочей недели и нашей сегодняшней поездки - перед поездом загулять на Майдане.
Кто за? :)

100

У меня не будет на это времени :/

101

Гурт Йо Гурт

Сегодня

"РОЗИ О'ГРЕДИС" 21:00 Киев, ул. Большая Житомирская, 8/14 (угол Владимирской)

(044) 234-47-34

Вариант?

102

На всякий случай: поезд отправляется в 22.15.

103

ЙоГурт, конечно, круто, но как-то страшнова-то на поезд опоздать

104

Йерни (забывшая пароль) написал(а):

Друзья, предлагаю по случаю окончания рабочей недели и нашей сегодняшней поездки - перед поездом загулять на Майдане.
Кто за?

пас.

участник написал(а):

Гурт Йо Гурт
Сегодня
"РОЗИ О'ГРЕДИС" 21:00 Киев, ул. Большая Житомирская, 8/14 (угол Владимирской)
(044) 234-47-34
Вариант?

пас.

Отредактировано norD (16-04-2010 16:34:10)

105

Всім дякую за подорож. Було чудово:) :flag:
Завтра притягу ноут-бук. Можна буде фотки подивитись і скинути, після того, як пострибаємо.
(несіть фотки!!!)

Антон

106

Так, підтримую - подорож прекрасна, і хочеться подивитися усі фото! :) *радіє, що самій не довелося працювати фотокором... ;)*

107

виклала трошки до вконтакту (на свою сторінку). Попереджаю - гарних дуже мало.

Чи можна попросити когось залити диск чи викласти на файлообмінник решту фото? Наперед дякую.

Приєднуюсь до захоплених відгуків. Сухо - бо слів немає і не треба. Там треба було бути. Це було прекрасно. Дякую всім. Я вас люблю.

108

Чудова поїздка!
Ще раз дякую за організацію Насті та Ірі. :)
Окремо дякую за "Дарвіна" та "Цукерню"!!! Ну і за те, що змусили таки мене взяти брюки в поїздку, в "Дарвіні" в джинсах було б не те...

Фоток у мене 670 метрів. Є різні. Фотки я скинув Аліні.
Можу залити пакован на Аплоад :) хтось хоче витащити усе це?

109

І тобі дякуємо, ти - завжди чудова компанія! :)

А ти міг би заскочити якось до нас (сьогодні, наприклад) і скинути фото на ноут чи дати на флешці? Як ні, то буду витягувати з нета... Алінка ж до нас теж не ходить останнім часом.

110

Сьогдні прийду із флешкою.
На 19-ту?

111

Андрію,

дякую за теплі слова і за теплу компанію :)
я не зможу сьогодні заскочити (роботи багато), тож з радістю закачаю твої 670 метрів. заливай :)

112

Тему просматривают (Гостей: 0, Пользователей: 4) Anastasiya  Anton  Tinedel  Йерни

впору расписывать пульку! :)

(сорри за флуд - вырвалось ибо понравилось. к утру потру)

113

шкода, що я не заходила на форум на цих днях і не здогадалась сама принести фотки, але я обіцяю виправитись найближчим часом! Я дуже рада, що подорожувала з вами! ви всі самі чудові! і я кожного з вас дуже люблю! ви всі цінні для мене, можливо я це не вмію правильно і вчасно виражатти, але знайте, що мої почуття до вас - це правда! А також я рада знайомству з Ірою! Тепер Іра для мене не абстрактна людина, а особливо приємна людинка, яку я вже нарешті знаю!

114

Т  акого щастя не отримувала я,
А  ле здогадувалась про його існування.
Н  арешті спробувала і на собі
Ц  і швидкі рухи під музику кельтів
І   щастя переповнює мене!

Л юбов і лірику знайдете тут!
У люблених танців навчатися будете!
Г арні знайомства гарантовані вам!
Н е зволікайте, швидше приходьте до нас!
А як гарно попросите дамо координати як нас знайти!
С ьогодні у вас є шанс зробити рішення
А раптом ви мріяли саме про це?
Д о речі, як вам мій акровірш?

Отредактировано ViShnya (20-04-2010 23:53:49)

115

ViShnya
:) Натхнення - це прекрасно, я дуже рада, що ми цьому сприяємо.
Вікусе, дякую тобі за теплі слова, що ти написала! Ти така мила, щира, я дуже рада, що ти з нами. Дякую тобі!

116

Вікуся,

я теж була дуже рада з тобою познайомитися :)
Дякую за теплі слова (особливо про "приємну людинку" ;) )
я теж дуже рада що все більше і більше людей з абстрактного "лугнасадоские новички" знайомого лише з Настиних слів перетворюється на цілком конкретних и реальних друзів та супутників :)
Ми іще потанцюємо! ;)

117

4 години залливав :)

http://upload.com.ua/get/901567337/

670 метрів архів
пароль в Аплоді:  1q2w3e
пароль на архів: Lugnasad_1

118

Люди, хтось може залити ось цей архівчик, який постом вище так, щоб його Іра змогла викачати?
А то в мене на інші файлові сайти закачка обривається.
А з цього вона викачати не може.
Вань, є у тебе якийсь ФТП сервачок, щоб таке організувати?

119

Андрію, сонечко, дуже дякую але я вже скачала :)
дуже-дуже дякую за фотки та турботу.