Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад"

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » События » На Травневі вихідні у Долину нарцисів разом із ССХ


На Травневі вихідні у Долину нарцисів разом із ССХ

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Якщо буде на те воля Божа і живі ми будемо, то здійснемо невеличку мандрівку. У ці мандри збирається групка людей від ССХ, серед яких  і я. ССХ - спільнота студентів-християн.

Невеличка мандрівка на травневі вихідні: Мукачево-Хуст-Долина нарцисів.

7 травня о 18:46 сідаємо на потяг до Мукачева.
8 травня гуляємо по Мукачеву, заходимо до замку Паланок, ночуємо
9 травня їдемо до біосферного заповідника Долина нарцисів, там фоткаємось , божеволіємо від радості, що нарешті ми це побачили і потрапили туди, потім повертаємось до Хуста, знаходимо руїни замку-фортеці, їдемо до Мукачева.
9 травня 21:38 сідаємо на потяг і 10 травня о 12: (з копійками) прибуваємо до Києва повні вражень.

В скільки обійдеться, рахуйте самі: дорога туди і назад близько 122/ 191 грн.+ автобус ,маршрутка до Хуста/Долини нарцисів бл.20 грн в одну сторону + вхід у долину бл.10 грн. + харчування (в забігайлівках) + ночівля бл.60-100 грн.= бл. 450 грн. і мені здається, що це буде навіть багато.
френдзи!!!!!! зустрічаємось в цю суботу (3 квітня) біля виходу з метро Університет, о 14.00 годині! беремо гроші і студаки!!!!!

обов*язково відпишіться!!!! про те- купуєте разом з нами в суботу чи передаєте мені на тижні!!!!

квитки на потяг в обидва кінці коштуватиме
по студаку = 122 грн.
повна вартість (для тих. хто без студака)= 191 грн.

якщо не можете в суботу, то пересікайтесь зі мною на тижні!!!!
в основному я вільна після 15.00 години, але з певними нюансами в залежності від дня тижня!

якщо ви ще думаєте, і наважитесь поїхати вже після того, як ми купимо квитки- не переживайте, я вивішу номер поїзда,вагон та місця, щоб ви могли їхати з нами!!
Якщо якісь питання телефонуйте або пишіть!!!

Ось ще можете продивитись про зустріч в контакті: http://vkontakte.ru/event16547213

2

Пробігла швиденько повідомлення - немає сенсу читати подробиці, бо не поїду. Такий маршрут уже проходила, і не один раз. Крім того, поїздка до Москви буде на носі...
Чудової вам мандрівки! ;)

3

Дякую, Насть!

4

а мне с вами ехать низзя.
испорчу и вам и себе праздник.

5

Tinedel написал(а):

а мне с вами ехать низзя.испорчу и вам и себе праздник.

+1

6

невже Ваня ти такий невиправний?

7

ога... особенно когда принимаюсь лечить ХГМ ;)

8

ХГМ как крайняя и наиболее опасная и тяжелая форма ФГМ лечению традиционными методами медицины не поддается (в отличие от ФГМ, при лечении которого, в общем-то, традиционные методы имеют высокую эффективность). Однако среди народных и пехотинских методов лечения ХГМ высокую результативность показал метод пересадки мозга и метод вскрытия черепной коробки алебардой.

Отредактировано Haldir (09-04-2010 13:38:44)

9

не быть тебе Айболитом.... :))

10

Вань, сподіваюсь ти кажучи про ХГМ, маєш на увазі не Хронический гнойный мезотимпанит? :))))?

Отредактировано ViShnya (09-04-2010 21:55:44)

11

не я и слов то таких не знаю :)))


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » События » На Травневі вихідні у Долину нарцисів разом із ССХ