Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад"

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » Прочее » Почему именно эти танцы?


Почему именно эти танцы?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Возможно, тема уже здесь звучала, а я её не заметила. Если что - модерируйте :)
Но почему именно эти танцы?
Такие необычные, редкие, специфические?
Ведь, чаще всего, мы слышим от знакомых про хип-хоп, бальные, в крайнем случае, восточные... но не шотландские, ирландские.. как родилась ваша любовь к этим танцам?

2

потому что это КАРМА судьба

3

Розповім свою історію!
Я з дитинства любила стрибати по хаті, не йти , а стрибати....
Коли в мене з*явився мп3плеєр, то я попросила тьотю записати диск якийсь мені. і туди чомусь моя тьотя записала окрім всього іще і ірл.- Clannad. Спершу я думала, що то китайські визги, а потім в мої руки почали потрапляти диски з Celtic Praise. Я полюбила цю музику і думала, що в Києві я точно такого не почую...  А потім на англ.курсах виявилось,що чоловік який проводив  у мене розмовний клуб, був волинщиком в Dark Patrick. Побула на їх концертах, і якось побачила, що деякі дівчата щось підстрибували, це було тяжко назвати танцями, але щось схоже. І я подумала :"Ага, то під це іще можна танцювати..!"
А ще я завжди в кінці навч.року ловила себе на думці, що рік скінчився, а нічого не досягнула.... І тому влітку 2009 року я вирішила знайти собі щось чим би я займалась протягом року, і видно я ввела в пошук  шотл.танці, бо знайшла лише Лугнасад. А ще за півроку до Лугнасаду я кілька разів ходила на латино-амер.танці, де відчувала, себе дерев*яшкою, котра не відчуває музики. А в Лугнасаді я з першого заняття відчула, що це саме моє, що я так обожнюю стрибки,  і півроку я відчувала себе найщасливішою в світі, потім трохи попустило, але все рівно,знаю, що це саме мої танці!!!!

Отредактировано ViShnya (03-12-2010 20:48:20)

4

ViShnya написал(а):

деякі дівчата щось підстрибували, це було тяжко назвати танцями

ееееее................ це ти про Машу чи про Настю? ;)
(у мене алібі - мене не було ;) )

5

Тоді я ще не знала наших лугносадівських дівчат, і то були точно не Маша/Настя, хоч я і не пам*ятаю їх облич, але танцювали вони у стилі "десь-колись побачили" або ж з ходу придумували.


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » Прочее » Почему именно эти танцы?