Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад"

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » Прочее » Японские танцоры просят о помощи!


Японские танцоры просят о помощи!

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Решила все-таки создать отдельную тему.
Вот, от российских коллег: Японские танцоры просят о помощи.

Отредактировано Anastasiya (31-03-2011 17:38:11)

2

Тут лінк на інтернет ресурс Японської танцювальної організації http://www.ne.jp/asahi/rscds/tokai/top-en.htm
http://www.ne.jp/asahi/rscds/tokai/
Це територіально трохи південніше за Сендаі, та все ж.
Там про те, що хтось із викладачів організував збір коштів для шести посраждавших жінок, які не є танцюристами, а втратили домівки в результаті негоди нічого  не сказано.
На офіційних англійських "танцювальних" сайтах я не знайшов об'яв, можливо є на форумах.

Один з мейлів в листі має адресу в шотладндії
Atsuko Clement, 14 Queensberry Brae, Thornhill, DG3 5AQ, Scotland, UK
Email: atsukoclement@aol.com Tel/fax +44-1848-330-671

Це одна з приватних ініціатив для тих же приватних осіб.
Я не знайомий з Mr. Shimizu, тому перевірити на що підуть кошти не зможу.
Хто захоче первести гроші, раджу дізнатись конкретнішу інфу в посольстві Японії.
Шкода буде, якщо хтось отримавши переказ не зможе їх витратити
по  призначенню і ті невеликі кошти, що ми теоретично зможемо надіслати, використають не за призначенням.
Кожному самому вирішувати....

Отредактировано Anton (31-03-2011 15:25:35)

3

Я знайома з Ацуко. Вона, дійсно, живе в Единбурзі разом з чоловіком. Ми зустрічались на різних SCD-заходах. Вона дуже мила японка і я схильна вірити цій інформації. Інша справа, що з України перевести кошти в євро чи фунтах досить проблематично :( :( :( Доведеться платити високу комісію

щодо сайту, то, боюся, їм там в Японії зараз не до того, щоб його обновлювати


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » Прочее » Японские танцоры просят о помощи!