Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад"

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » События » А давайте разом подивимось мульт "Happy feet"


А давайте разом подивимось мульт "Happy feet"

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Взяла на ці вихідні мій улюблений мульт "Happy feet". Запрошую вас в гості на чай і посиділки в суботу на 10.30.  Посиділки будуть тривати лише до 13.30, потім біжу з дому.

Фільм англійською мовою, з субтитрами. Можливо, ви вже бачили його, але він такий класний, що вартий того, щоб подивитись його ще раз.

I recommend " HAPPY FEET".
because
it's an amusing, funny , bringing good emotions about ourselves cartoon.
it's about pinguins whose destiny is singing.

BUT

there was one that couldn't sing, but he danced ЧЕЧЕТКУ. anyone  could understand him. He was as a black sheep in their tribe. Then he found pinguins that respected him.

So

this film raises the question about talents that differs from common and uniqueness that should be evaluated!

The main idea is You shouldn't be as other pinguins, be yourself! Be unique!

Отредактировано ViShnya (15-12-2011 01:27:38)

2

А іще на вас чекає бонус - зустріч і знайомство з моєю засекреченою кицькою, яку іще ніхто з Лугнасаду не бачив!
Живу в 15 хвилинах від Житомирської! З радістю зустріну вас біля метро! Якщо ж ви будете їхати на іншому транспорті, то до мене ходить такий транспорт: автобуси 23 і 56, тролейбус 39, маршрутки 716,721,720,820, 401, 408, 438. Зупинка: Верховинна.

Ну що, хто буде?

Отредактировано ViShnya (15-12-2011 01:08:45)

3

Вікуся, дякую дуже за запрошення, але у субботу я буду на одному майстер-класі, так що буду, на жаль, зайнята. :(

4

Вика, а давай на следующей неделе, а? я готовлюсь к выставке, не могу

5

Цими вихідними, мабуть, не вийде... Але дякую!

6

Лєнчик, на наступному боюсь в мене не вийде. та й не вмію дивитись аж в таке далеке майбутнє...


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » События » А давайте разом подивимось мульт "Happy feet"