Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад"

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Summer School 2014

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Друзья, уже можно и нужно активно думать и решать насчет Летней Школы - 2014, которая пройдет с 14 июля по 11 августа в Сент-Эндрюсе (Шотландия). Танцоры могут ехать на любую из 4-х недель, в отличие от кандидатов в преподаватели (мне нужно на 1-2 недели - см. Online Booking Form на сайте по ссылке ниже).

Подробная информация - здесь: http://www.rscds.org/events/summer-school.html

Школа дорогая, то, поверьте, это прекрасный и ни с чем не сравнимый опыт - не только танцев, но и просто путешествия, знакомств с людьми со всего мира, общения и учебы на английском (а еще - японском, французском, шведском, испанском и т.д. :))
Оформив заявку как нон-резидент, можно поселиться в городе в хостеле, что намного дешевле, или на квартире (тоже, вероятно, будет экономнее) и меньше тратить на еду.

Кроме того, можно получить от RSCDS финансовую поддержку для поездки и учебы в Школе - подать заявку на стипендию - см. RSCDS Scholarships и напрямую - http://www.rscds.org/learn/scholarships.html
Заявкую на стипендию нужно подать до 23 ноября!

Вопросы можно задавать мне здесь или напрямую. :)

2

там стосовно цін написано таке:
Fees per week:

Resident member, University Hall £584

Resident non-member, University Hall £617

Resident member, New Hall £767

Resident non-member, New Hall £800

Bed & breakfast member, New Hall £600

Bed & breakfast non-member, New Hall £634

Non-resident member £250

Non-resident non-member £276

12-15 yrs (Week 3 only), resident £350

12-15 yrs (Week 3 only), non-resident £150

    Youth (16-25) Resident, £100 per week
    Youth (16-25) Non-resident, £30 per week

якщо мені зараз 22,буде 23,я ж попадаю під категорію "Youth"? чи я щось не так зрозуміла?бо щось занадто дешево виходить,дешевше ніж дітям навіть
і що таке нон-мембер? і оці всі холли - це варіанти поселення,якщо в них вирішиш селитись?
в основному цікавить ціна.100 фунтів-це ж можна поїхати,а 600-це дорого,враховуючи,що ще й білети треба буде купувати,і візу відкривати,страховку робити,та й з собою треба буде грошей на сувенірчики і шоколад взяти
і ще,наскільки я зрозуміла,це інфа про минулорічну школу - написано заплатити до березня 2013 року.і дати за 2013.я розумію,що все одно літня школа буде,але чи не можуть в них раптово підвищитись ціни?

Отредактировано Ксю (20-09-2013 01:38:17)

3

Так, по-перше, це інфа про Школу-2013 - ще зарано публікувати нову на 2014-й, навіть для англійців. :) Але все буде аналогічно, лише дати трохи посунуться - Школа завжди починається в неділю у середині липня і завершується в неділю у середині серпня.
Ціни - не певна, тому що до минулого року вони трималися на рівні 475 фунтів за першу позицію, а зараз вже 584. Але не думаю, що вони тепер щороку підніматимуть ціну.

"Youth" такий дешевий, я думаю, тому, що RSCDS ну ДУУУЖЕ хоче залучити молодь до кантрі-танців, тож, певно, так вони її заохочують. А от з дітьми вони завжди були стримані. Та й не для дітей ці танці  :tomato:
Класно, що ти потрапляєш у цю категорію!

Далі. "Non-member" - це НЕ-член RSCDS. Членство платне і оплачується на рік або два - з 1 липня н-го року до 30 червня наступного року (або через два, відповіно). Коштує для нас 19-22 фунти на рік, залежно від віку. Заявки є у мене, можна подати і заднім числом, тобто на 2013-2014 рік, щоб отримати знижку на Школу (вона перекриває вартість членства + дає можливість отримувати розсилку від RSCDS із їхнім журналом і новинами, не кажучи вже про сам статус члена RSCDS :)) АЛЕ - зараз платити треба буде вже через paypal, що не дуже зручно і доволі затратно.
Членство є обов'язковим для тих, хто хоче отримати стипендію та/або поїхати на курс для викладачів. Для решти - за бажанням.
Цього року в членах від Лугнасаду тільки я і Наташа, наскільки мені відомо.

Холи.
University Hall та New Hall - це корпуси універитету Сент-Ендрюса. На цій карті перший підписаний, другий - позначений стрілкою: https://maps.google.com.ua/maps?q=Unive … m&z=16

University Hall трохи ближче до центру міста, але там все доволі близько - містечко малесеньке.

Я минулого року жила і вчилася в McIntosh Hall, Маша Осінь у 2009-му жила в University Hall, Іра теж там зупинялася. Я бувала там усередині - мило і приємно. :) Про New Hall чула тільки те, що він трохи далі від інших, і що там кімнати менші, ніж у McIntosh Hall. :)

Трохи картинок New Hall та University Hall.

Віза.
Збір минулого року коштував 76 фунтів - близько 1000 грн. У разі відмови він не повертається. Перевірено двічі. :)
Крім того, страховка - ще гривень 100, а може й більше, і ще гривень 100 на банківські виписки (довідки), може бути менше, якщо тільки українською, без перекладу. Його можна робити й самому, завіряти не потрібно.

Квитки Київ-Единбург зараз на липень 2014 - близько 3000 грн. туди-назад. Там - на автобусі або потязі до Сент-Ендрюса - ще фунтів 30.

Отредактировано Anastasiya (20-09-2013 11:30:19)

4

давай тоді сьогодні на танцях я ще з тобою про це поговорю?мене дуже зацікавила можливість туди поїхати

5

а якщо я подам на стипендію,але не отримаю її,я можу потім не давати заявку на школу?
якщо да,то поясни, будь ласка, як би мені подати заявку в ерсідісі і потім заявку на стипендію

6

Читайте форму заявки на стипендії:
"It is also a condition of the award that your application to attend summer school must be received by 31st January in the year of attendance otherwise your award will be withdrawn."

При цьому заявку на стипендію треба подати до 22 листопада 2013 р.

Таким чином, є мінімум 2 місяці, щоб дочекатися рішення щодо стипендії і подати після цього заявку на Школу. Наскільки я пам'ятаю, у мене так і було.

Отредактировано Anastasiya (25-09-2013 15:19:28)

7

Новая информация по Летней Школе в 2014-м году:

http://www.rscds.org/events/summer-school.html

8

Щойно прийшло від RSCDS.

Dear dancers and musicians

There is still time to take advantage of our “early bird” discount for Summer School 2014 – the discount will remain in place until 2nd February 2014.

Summer School this year will feature an exciting mix of classes taught by the best teachers, accompanied by top musicians, as well as a   Musicians course in week 1, a Tutor’s course in week 3 and the opportunity for dancers aged 12 – 15 to attend Summer School in week 3.

There is an online form on our Summer School page, link below

http://www.rscds.org/index.php?option=c … ;Itemid=59

If any of you experience difficulties in applying, please contact me directly.

We look forward to seeing you again!

Best wishes

Moira

Moira Thomson

Events Officer

Secretary to the Membership Services   Committee
RSCDS

12 Coates Crescent
Edinburgh
EH3 7AF
Tel:      +44 (0)131 225 3854
Fax:      +44 (0)131 225 7783
wwwrscds.org
The Royal Scottish Country Dance Society
Registered Scottish Charity No SC 016085

9

ATTENTION:

The "early bird" discount period extends until 31st January 2014.

http://www.rscds.org/events/summer-school.html